Ons team

Horecabeheer- en ontwikkelingsmaatschappij Debuut is een snelgroeiende organisatie met 17 verschillende concepten in portefeuille, verspreid over 27 horecagelegenheden in Nederland. Debuut heeft ongeveer 1000 medewerkers in dienst. Debuut is een open, eerlijke, naar buiten gerichte organisatie.

Contact en overleg met overheden, leveranciers, omwonenden, bedrijfsleven en belangenorganisaties is voor de directie en medewerkers dan ook dagelijkse kost. Natuurlijk is er achter de schermen (op kantoor) ook nog voldoende te doen om van Debuut een succesvol bedrijf te maken. Denk aan vormgeving, inkoop, on derhoud en verbouwingen en het contact met leveranciers, gemeentes en instellingen, de (salaris) administratie, promotionele activiteiten en automatisering. Dit gebeurt door de teams van het Secretariaat, HR, Food & Beverage, Administratie, Marketing .

Directie

Ruud van Rietschoten directeur/eigenaar ruud.vanrietschoten@debuut.nl
Mike Simons directeur operations mike.simons@debuut.nl
Bert van Doorn financieel directeur bert.vandoorn@debuut.nl

Operationeel management

Edwin Siksma regio manager edwin.siksma@debuut.nl
Edwin Spruijt regio manager edwin.spruijt@debuut.nl
Alex Breijer regio manager alex.breijer@debuut.nl
Sander Wissink culinair inspirator sander.wissink@debuut.nl

Projecten

Fred Bus project & concepten fred.bus@debuut.nl
Robert-Jan Abrahamse vastgoed – legal – nieuwe projecten robertjan@debuut.nl

F&B

Rutger van der Kreek van Loon F&B/Inkoop  manager Rutger@debuut.nl

Staf

F&B fenb@debuut.nl
Marketing marketing@debuut.nl
Recruitment vacatures@debuut.nl
Administratie administratie@debuut.nl